Znaleziono rysunków:

nowe wyszukiwanie
wśród aktualnych wyników


Szukaj według słów kluczowych
Wpisz słowo bez Polskich
znaków. Można korzystać z:
AND, OR, NOT.

Szukaj według daty
dodania
Pomoc w wyszukiwaniu
Krztowski dla ebe.org.pl

Europa Bezpieczeństwo Energia to serwis, który głównie zajmuje się bezpieczeństwem energetycznym Polski. Serwis prowadzony jest przez dwóch europosłów Pawła Kowala i Konrada Szymańskiego (PiS). Specjalnie dla ebe.org.pl rysunki przygotowuje Jerzy Krzętowski, rysownik związany z tygodnikiem Newsweek Polska i portalem newsweek.pl.
03-03-2010
Wiecej>>>
 
Blogi rysowników na Cagle.com

Bardzo fajnym pomysłem agencji rysunku Cagle.com są blogi rysowników satyrycznych współpracujących z tą agencją prowadzoną przez amerykańskiego rysownika Daryla Cagle'a.
Co wyróżnia blogi rysowników to oczywiście to, że autorzy tych blogów nie tylko piszą, ale dodatkowo swoje przemyślenia ilustrują własnymi rysunkami. Obok rysowników na stronach Cagle'a swoje blogi mają również felietoniści publikujący w amerykańskiej prasie i Internecie. Ich teksty również ilustrowane są rysunkami, ale oczywiście nie są to rysunki ich autorstwa tylko współpracujących z agencją rysujących autorów.
30-01-2010
Wiecej>>>
 
Konkurs "Rysownik Roku"

 W ramach Festiwalu Humoru i Satyry "Humorfest" startuje pierwsza edycja konkursu "Rysownik Roku". Organizatorami Festiwalu jest Centrum Sztuki "Impart" oraz Agencja Rysunkowa Jurek.pl. Konkurs skierowany jest do rysowników, którzy zawodowo zajmują się rynkiem satyrycznym.
25-01-2010
Wiecej>>>
 
1|2|3|4|5|6|
POLECAM: