Znaleziono rysunków:

nowe wyszukiwanie
wśród aktualnych wyników


Szukaj według słów kluczowych
Wpisz słowo bez Polskich
znaków. Można korzystać z:
AND, OR, NOT.

Szukaj według daty
dodania
Pomoc w wyszukiwaniu
Pojedynek Rysowników na festiwalu Komiksu w odzi

Po raz kolejny rysownicy satyryczni Agencji Rysunkowej wzięli udział w Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. Naszą ekipę wszyscy chętni mogli spotkać w Manufakturze w dniach 1-3 października. W ramach tych spotkań odbyły się konkursy dla publiczności z drobnymi upominkami oraz pierwszy w historii tego festiwalu Pojedynek Rysowników Satyrycznych.
04-10-2010
Wiecej>>>
 
Humorfest 2010 - wyniki konkursów

 W sobotę zakończył się Festiwal Humoru i Satyry HUMORfest 2010. w tym dniu odbył się  Przegląd Kabaretowy, czyli konkurs dla młodych kabaretów. Spośród 5. kabaretów które wystąpiły w Przeglądzie, wyłoniono 3 kabarety, którym przyznano nagrody. Na festiwalu ogłoszono również wyniki konkursu "Rysownik Roku" (nagroda główna w wysokości 5000 zł).

24-05-2010
Wiecej>>>
 
Lechowicz w Jaskini

 Jak dyplomatycznie wyraził się Pan Ewaryst Fedorowicz (bloger Wirtualnych Mediów), w trakcie występu Martina Lechowicza w Jaskini: "Jest kameralnie".
23 marca 2010, Warszawa, dzielnica Koło, pub Jaskinia, godz. 18.00. Według zapowiedzi organizatorów imprezy (występ Martina Lechowicza i wystawa rysunków Jurka Wasiukiewicza) to właśnie o 18.00 miał nastąpić start. Wystartował tylko Jurek Wasiukiewicz. Do baru po piwo. Oprócz niego NIKT, dosłownie nikt się nie pojawił. 
25-03-2010
Wiecej>>>
 
1|2|3|4|5|
POLECAM: