Znaleziono rysunków:

nowe wyszukiwanie
wśród aktualnych wyników


Szukaj według słów kluczowych
Wpisz słowo bez Polskich
znaków. Można korzystać z:
AND, OR, NOT.

Szukaj według daty
dodania
Pomoc w wyszukiwaniu
Komiksomania o Rysunku Roku

Internetowy serwis komiksowy Komiksomania.pl, patron medialny Festiwalu Humoru i Satyry Humorfest, informuje o nagrodzie Rysunek Roku, jaką organizatorzy Humorfestu przyznali Andrzejowi Krauze, rysownikowi "Rzeczpospolitej". Organizatorami festiwalu jest Centrum Sztuki Impart i Agencja Rysunkowa Jurek.pl i to właśnie współwłaściciele Agencji, Jerzy Krzętowski i Jurek Wasiukiewicz, mieli honor wręczyć osobiście nagrodę Autorowi, który od roku 1979 mieszka i pracuje w Londynie.
13-03-2010
Wiecej>>>
 
Nagroda "Rysunek Roku" dla Andrzeja Krauze

Andrzej Krauze, rysownik „Rzeczpospolitej”, nagrodzony za Rysunek Roku . Organizatorzy Festiwalu Humoru i Satyry „Humorfest” przyznali ten tytuł za „rysunek , który wzbudził w roku 2009 najwięcej emocji  i budzi je również w roku 2010”.
Na zdjęciu: Jerzy Krzętowski, Andrzej Krauze i Jurek Wasiukiewicz tuż po oficjalnym wręczeniu w redakcji "Rzeczpospolitej" dyplomu za "Rysunek Roku"
12-03-2010
Wiecej>>>
 
Wasiukiewicz o biografii Kapuścińskiego


Mimo że książka o życiu Ryszarda Kapuścińskiego dopiero trafia do księgarń już wywołała sporo zamieszania. Wdowa po reportażyście, choć jak niektórzy wolą już teraz mówić, pisarzu, próbowała sądownie zabronić sprzedaży biografii.
01-03-2010
Wiecej>>>
 
1|2|3|4|5|6|
POLECAM: