Znaleziono rysunków:

nowe wyszukiwanie
wśród aktualnych wyników


Szukaj według słów kluczowych
Wpisz słowo bez Polskich
znaków. Można korzystać z:
AND, OR, NOT.

Szukaj według daty
dodania
Pomoc w wyszukiwaniu
Prowokator Wasiukiewicz

"Sondaże kłamią" to kolejny felieton - chociaż raczej lepiej byłoby powiedzieć, że to większy tekst publicystyczny, bo rozmiar tekstu trochę przytłacza - Jurka Wasiukiewicza na MediaFM.net. Autor, delikatnie mówiąc, jest z lekka chyba niezorientowany w tym co sam pisze, bo w tekście czytamy, że jednak sondaże nie kłamią: (...)Sondaże nie kłamią, mamy notowania Platformy w których Platforma ma już 58% poparcia. (...).  Co prawda bezrobocie rośnie - czego ukryć się specjalnie nie da, chociaż da się to przykryć np. „hakami” Lecha lub Jarka Kaczyńskiego - ale za to gospodarka ma się świetnie.
24-02-2010
Wiecej>>>
 
Niebezpieczne związki rysownika

 Rekord świata w hipnotyzowaniu przez Internet 2010 to pomysł nad którym patronat medialny objął serwis Sadurski.com, czyli rysownik Szczepan Sadurski. Pomysłodawca tej akcji postanowił jednak odejść od idei "rekordu świata" i w zamian zaproponował "zbiorowe nawiązanie kontaktu metafizycznego z Janem Pawłem II".
Można by sądzić, że to kolejny ciekawy pomysł, dzięki któremu ktoś się chce polansować, ale niestety cała akcja jest niezwykle niebezpieczna z duchowego punktu widzenia, gdyż osoba, która chce dokonać zbiorowej hipnozy, a właściwie seansu spirytystycznego za pomocą Internetu, namawia na tzw. otwarcie się. Prawda jest taka, że jest to otwarcie się na ZŁO.
21-02-2010
Wiecej>>>
 
Rok Kącika Kreacjonistycznego w "Najwyższym Czasie"

 Nie minęła co prawda jeszcze dokładnie rocznica pojawienia się na łamach "Najwyższego Czasu" Kącika kreacjonistycznego prowadzonego przeze mnie i Jurka Krzętowskiego, ale o tym, że Kącik ma już rok poinformował serwis Polskiego Towarzystwa Kreacjonistycznego na swoich stronach internetowych creationism.org.
21-02-2010
Wiecej>>>
 
1|2|3|4|5|6|7|
POLECAM: