Znaleziono rysunków:

nowe wyszukiwanie
wśród aktualnych wyników


Szukaj według słów kluczowych
Wpisz słowo bez Polskich
znaków. Można korzystać z:
AND, OR, NOT.

Szukaj według daty
dodania
Pomoc w wyszukiwaniu
Pojedynek Rysowników na festiwalu Komiksu w odzi
Mogą Państwo na youtube obejrzeć króciutki filmik z tego spotkania z rysownikami i jednego z pojedynków: http://www.youtube.com/watch?v=oX5FL77lUX8

1 października w centrum handlowym Manufaktura w Pojedynku Rysowników zmierzyli się Marek Klukiewicz reprezentujący miejscowe barwy, czyli Łódź i redakcję tygodnika "Angora" oraz "Expressu Ilustrowanego" oraz Andrzej Jankowski. Widzowie oglądali i pojedynek rysowników, ale jednocześnie byli głównymi jurorami tego konkursu. To oni decydowali, które rysunki im się bardziej podobają. Marek Klukiewicz nie okazał się do końca gościnnym gospodarzem, gdyż ostatecznie wygrał serię pojedynków (1 wygrana Jankowskiego, 3 wygrane Marka Klukiewicza i 4 remisy).

2 października odbyło się m.in. spotkanie z rysownikami "Angory" na które przybyli Katarzyna Zalepa, Paweł Wakuła i Marek Klukiewicz, którzy rysowali na żywo dla zgromadzonej publiczności. Tego dnia do rysowników dołączył również Janusz Stefaniak (Polska The Times).

3 października kontynuowaliśmy zabawę w rysowanie na żywo. Zgromadzoną publiczność, która chętnie włączała się do zabawy w tworzenie rysunków satyrycznych zabawiali rysownicy Marek Klukiewicz, Andrzej Jankowski i Janusz Stefania.

Przez wszystkie trzy dni występów rysowników satyrycznych w Manufakturze w konferansjera zabawiał się rysownik "Super Expressu" Jerzy Wasiukiewicz.


04-10-2010
POLECAM: